Menü
Sepet

Hakkımızda

SHR NATUREL DOĞAL ÜRÜNLER

SHR Naturel onlarca yıllık aromaterapi , fitoterapi ve apiterapi uygulamalarını çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla, hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP, ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2008 standartlarına göre üretim yapmaktadır. Sektöre adım atan SHR Naturel ilerleyen yıllarda arı ürünleri ile fitoterapi ve aromaterapiyi birleştirerek ürün gamını geliştirmiştir.

SHR Naturel sadece üretici bir firma olarak kalmamış, bugün tedarikçi firma konumuna da gelmiştir. Geniş bir ürün gamına sahip olan SHR Naturel , yaklaşık 400 ürün çeşidini geleneksel tedavi yöntemleri ile modern teknikleri birleştirerek üretmektedir.

SHR Naturel , Shiffa Home ve Softem markaları ile ürünlerini tüketiciye sunmaktadır, aynı zamanda Orta Doğu başta olmak üzere 5 kıtaya ihracat yapan Aksuvital, dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. SHR Naturel,  ürün güvenliği prensiplerine uyarak sektöründe güvenilir ve kalitenin simgesi olmayı hedeflemiştir ve bu hedefine ulaşan markaları ile çalışmalarına tam 30 yıldır devam etmektedir.