Menü
Sepet

ARI SÜTÜ BAL POLEN (B) 7.000 MG

ARI SÜTÜ BAL POLEN (B) 7.000 MG
ARI SÜTÜ BAL POLEN (B) 7.000 MG
ARI SÜTÜ BAL POLEN (B) 7.000 MG
ARI SÜTÜ BAL POLEN (B) 7.000 MG
ARI SÜTÜ BAL POLEN (B) 7.000 MG

ARI SÜTÜ BAL POLEN (B) 7.000 MG

AKS VİTAL BEBE(7000MG)
Arı sütü+Arı Poleni+Ham Bal (Çocuk için):

Arısütü: İşçi arıların, kraliçelerini ve yavrularını beslemek amacıyla ürettiği krem kıvamında bir sıvıdır. Kraliçe arı yaşamı boyunca sadece arı sütü ile beslenirken, işçi arılar kısa bir süre boyunca arı sütü ile beslenmektedir. Kraliçe arılar uygun koşullar altında 5-7 yıl yaşayan, doğurgan dişiler iken, işçi arılar en fazla 4-5 hafta yaşayan kısır dişilerdir. Kraliçe arı hastalıklara karşı, işçi arılara oranla daha dirençlidir. Arı sütü çok zengin bir besin olup bileşiminde protein, karbonhidrat, yağlar, vitaminler, mineraller, fenolik maddeler, aminoasitler, organik asitler, yağ asitleri bulunmaktadır.

Arı Poleni: Çiçekli bitkilerin üreme hücresi olup, bal arıları tarafından toplanır. Arının kendi ana besinidir. Polen, protein başta olmak üzere, karbonhidrat, amino asitler, mineral maddeler ve vitaminler içermektedir.

Ham bal ise; pastörize edilmediği ve polenleri filtre edilmediği için 'Ham Bal” yani işlenmemiş, doğal baldır.

Balın bileşimi coğrafi ve botanik çeşitliliğine göre değişiklik göstermekle birlikte temel olarak yapısında; karbonhidrat, su, mineral madde, protein ve vitamin, organik asit, fenolik bileşikler ve serbest aminoasit gibi makro ve mikro bileşenlerden oluşmaktadır. Bal, bileşiminde bulunan yüksek karbonhidrat içeriği nedeniyle düşük su aktivitesi değerine sahip olup bu değer yaklaşık 0.59-0.63 aralığında bulunmaktadır.

Ürün İçeriği: Arı Sütü+Arı Poleni+Ham Bal Karışımı B 7.000mg / Gold Serisi Ham bal – 198 g Arı poleni – 15 g Arı sütü – 7000mg

Tüketim Önerisi: Günde 2 defa, yemeklerden önce birer kaşık alınması tavsiye edilir. Arı ürünlerine hassasiyeti olan kişilerde alerjik reaksiyonlar gözlenebilir.

Saklama Koşulları: Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız. -Katkı maddesi içermeyen doğal bir besindir.

Gramaj: 230 g e

- Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

- Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği’ne uygundur.

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

AKSUVİTAL; DOĞAL OLARAK LİDER!

400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2008 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Aksuvital Ar-Ge Merkezi; DOĞADAN, DOĞAMIZA!

Geliştirdiğimiz bütün ürünler için rehberimiz ve öğretmenimiz hep doğa oldu. Bu yüzden doğa bizim ilk Ar-Ge merkezimiz. Ürettiğimiz bütün ürünlerin doğal özelliklerini en iyi şekilde koruyarak tüketiciye sunmak doğaya verdiğimiz söz ve bize göre bu müşterilerimizin en doğal hakkı.

AksuVital olarak, sektördeki öncü rolümüzün ve sorumluluğumuzun gereği olarak herkese açık modern laboratuvarlarımızda araştırma ve geliştirme hizmetlerini en ileri teknolojilerle gerçekleştiriyoruz.  Bu hizmetimizle sadece kendi markamızın değil, sektörde gerçekten doğal ürünler için çalışan diğer markalara da itibar ve vizyon desteği sunuyoruz.

AksuVital Ar-Ge merkezi; doktor, gıda ve kimya mühendisleri, kimyager, tıbbi ve aromatik yağlar uzmanlarından oluşan, alanında yetişmiş laboratuvar kadrosuyla çalışmalarını yürütmektedir. 600 M2 alana sahip laboratuvarı, süreç içerisinde ihtiyaç duyulan bütün hammadde ve son ürün analizlerinin yapılabilmesi için gerekli, HPLC, GC-MS, atomik absorpsiyon, liyofilizatör, nanopartikül, karakterizasyon, stabilite kabini, otoklav, ışık mikroskopu, UV-VİS Spektrofoto-metre vb. teknik donanıma sahiptir. Ar-Ge departmanımız, Türkiye’de bilimin öncülerinden olan; Tübitak, İstanbul Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, ve Düzce Üniversitesi gibi üniversiteler ve kurumlar ile birlikte başarılı projeler üretmektedir.

AksuVital Ar-Ge merkezi, Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığının onayı ile doğal ürünler sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezi olmuştur. Ar-Ge merkezimizde yılda ortalama 15-20.000 civarında analiz yapılmakta, 1 patent ve 3 Ar-Ge projesi gerçekleştirilmektedir.

Üretim Kalitemiz; İÇİNDEKİ DOĞA!

Aksu Vital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermokozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir. 

Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz:

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,
  • GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları) koşullarda üretilir,
  • Helal Sertifikalıdır,
  • GDO içermez,
  • SİLİKON içermez,
  • RENKLENDİRİCİ içermez,
  • ALKOL içermez,
  • Mikrobiyolojik güvenirliğe sahiptir,
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.

Müşteri Memnuniyet Garantisi

Aksuvital’in bütün ürünlerinin arkasında; ürünlerin kalite ve güvenliğinden sorumlu, konusunda uzmanlardan oluşan, her bir ürün için 1989’dan beri tutkuyla çalışan bir ekip var.

Aksuvital kurulduğu günden bu yana koşulsuz tüketici memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışıyor, satın aldığınız her ürüne memnuniyet garantisi sunuyor.

Ürünün paketi açılmış ve hatta %50’sine kadar kullanılmış bile olsa memnun kalmadığınız ürünü satın aldığınız noktaya koşulsuz şartsız iade edip paranızı geri alabilmeyi taahhüt ediyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi


50,00₺
Vergiler Hariç: 50,00₺
  • Ürün Kodu: 8690088000034